Kabel guide
        Colapse Skip Navigation Links.
   
 

ROLINE logo
Fiber samleled, multimode simplex ST/ST - Taiwan
Simplex fiber samleled.
Tekniske data
Materiale: Plastik
Føringsrør: fosforbronze (PB)
 
Datablad
første vare
Vare nr. Leverandør nr.Obs.
062141500 Vis... 21.17.0025hjemtages-3dageEAN13 code: 7611990147250
click på ikonet for at kopiere.
 
Duplex SC/SC - OM3 Duplex SC/SC - OM4 Duplex SC/SC - OS2 Duplex quadruple LC/LC - OM3 Duplex quadruple LC/LC - OM4 Duplex quadruple LC/LC - OS2 Simplex multimode ST/ST - Taiwan Simplex singlemode ST/ST - Taiwan
Metal, simplex multimode ST/ST - Taiwan Metal, simplex singlemode ST/ST - Taiwan Simplex multmode ST/SC - Taiwan Simplex singlemode ST/SC - Taiwan Duplex multimode ST/ST - Taiwan Duplex singlemode ST/ST - Taiwan Simplex multimode SC/SC - Taiwan Simplex singlemode SC/SC - Taiwan
Duplex multimode SC/SC - Taiwan Duplex singlemode SC/SC - Taiwan Duplex multimode ST/SC - Taiwan Duplex singlemode ST/SC - Taiwan Duplex LC/LC - Taiwan Duplex SMF LC/LC - Taiwan