Kabel guide
        Colapse Skip Navigation Links.
   
 

ROLINE logo
Mini GBIC modul, Multi mode
Modul til indsættelse i Mini GBIC port.
Tekniske data
Konnektor: Mini GBIC
Fiber: Multimode LC
 
Datablad
første vare
Datablad
Vare nr. Leverandør nr.
307653800 Vis... 21.14.3500EAN13 code: 7611990173938
click på ikonet for at kopiere.
 
Multi mode - Roline Single Mode - Roline Multi mode - TP-link Single mode - TP-link