Kabel guide
        Colapse Skip Navigation Links.
   
 

TP-LINK logo
Mini GBIC modul, Multi mode

Modul til indsættelse i Mini GBIC port.

Passer til: MMF 50/125 og 62,5/125 fiberkabler

  • TL-SG3109/3216/3224
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351

 

Tekniske data
Konnektor: Mini GBIC
Fiber: LC
 
Vare nr. Leverandør nr.
307653812 Vis... TL-SM311LMEAN13 code: 6935364030209
click på ikonet for at kopiere.
 
Multi mode - Roline Single Mode - Roline Multi mode - TP-link Single mode - TP-link