Kabel guide
        Colapse Skip Navigation Links.
   
 

TP-LINK logo
Fiberkonverter 100 Mbit
  • Konverterer STP til SC singlemode
  • 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standard
  • Udvider netværk med optil 20 Km
  • LED status for netværksovervågning
  • Leveres inklusiv ekstern strømforsyning
Tekniske data
Fiber Konnektorer: SC
Fiberkabel: 9 / 125 µm
TP port: STP
LED´s: PWR, LINK, RX
Mål: 94,5 x 73 x 27 mm
 
19" ramme Datablad
Vare nr. Leverandør nr.
307652312 Vis... MC110CSEAN13 code: 6935364030407
click på ikonet for at kopiere.
 
For Mini GBIC modul - TP-link 100 Mbit SMF SC - TP-link 100 Mbit MMF SC - TP-link 1000 Mbit SMF SC - TP-link 1000 Mbit MMF SC - TP-link
100 Mbit ST - Roline 100 Mbit SC - Roline 1000 Mbit MMF LC - Roline For Mini GBIC modul - Roline PoE SC - 100 Mbit - Roline